LED quantum board lamp_Model: LNKP5847C15W
Ultra precision uniformity: achieving uniform distribution of nutrients/light, ultra-low power design:The unit energy consumption is as low as 60W/m ²
Category:
Description
Product Features
Ultra precision uniformity: achieving uniform distribution of nutrients/light.
Ultra-low power design:The unit energy consumption is as low as 60W/m², saving over 70% energy compared to the industry average level.
Product Parameters
Parameter Name Data
Product dimensions 585*479*0.8MM
Product Power 15W-60W